Wiadomości sylwestrowe

Już dziś Sylwester!

2014-12-31 12:00

Do sylwestrowych szaleństw pozostało już zaledwie parę godzin. Mimo, iż na dietę, czy zabiegi kosmetyczne jest już trochę za późno to śmiało można jeszcze ten czas wykorzystać na to, by szybko poprawić sobie i swoje skórze samopoczucie. Oto kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do wielkiego wyjścia.


Już za parę godzin będziemy się bawić na domówkach, balach, czy sylwestrowych zabawach. Co zrobić, by na kilka godzin przed imprezą poprawić wygląd swojej skóry, czy mieć płaski brzuch? Oto kilka wskazówek. Wygląd skóry jest bardzo ważny. Nawet w domowym zaciszu, na parę godzin przed imprezą można sprawić, iż nasza skóra będzie wyglądała na nawilżoną i rozświetloną. Ważne jest przede wszystkim oczyszczanie, tutaj sprawdzą się przeznaczone do tego celu maseczki, można także skorzystać z peelingów, czy maseczek typu peel-off. Kolejny krok to nawilżanie, tutaj ważny jest odpowiedni krem, maseczki nawilżające, które wystarczy nałożyć na około 20-30 minut. Właśnie w tym czasie skóra wchłania substancje odżywcze. Dłuższe trzymanie maseczki, czy nakładanie grubej warstwy mija się więc z celem.

Jednak twarz to nie wszystko Panie nie powinny również zapominać o całym ciele. Kobiety za rzadko pamiętają o swoim ciele. Warto pamiętać o tym, iż jeżeli mamy szorstkie, suche ciało to wtedy bardzo niekomfortowo się czujemy. Aby poprawić nasze samopoczucie można poddać się dwugodzinnemu zabiegowi na ciało. Przy zgaszonym świetle, aromatycznych świecach, muzyce zostanie w naszym salonie wykonany peeling na ciało, a do tego masaż gorącymi olejami i ciepłymi kamieniami. To wszystko z pewnością wprowadzi nas w świat relaksu i odprężenia. Jeżeli ciało będzie złuszczone, pięknie nawilżone i wymasowane to wtedy zupełnie inaczej siebie akceptujemy. Uważam, iż uroda kobiety tkwi nie w tym, czy nosimy rozmiar 42, czy 36 tylko w tym na ile my akceptujemy siebie. Ważne tutaj są zadbane stopy, dłonie, złuszczony naskórek, nawilżone ciało, dobrze zrobione włosy i ładny makijaż. To, że troszeczkę się porozpieszczamy powoduje, iż mamy inny blask w oczach i ta pozytywna energia jest odbierana przez środowisko – radzi Barbara Stępień z cieszyńskiego salonu kosmetycznego Kosmetyka Stępień

Panie, które nie mogą sobie pozwolić na relaksacyjno – oczyszczający zabieg w salonie kosmetycznym zawsze taki peeling mogą wykonać w domowym zaciszu. Sprawdza się peeling z fusów kawy, czy grubo ziarnista sól  w połączeniu chociażby z olejkiem. Ciało możemy wymasować również szorstką rękawicą – tłumaczy Barbara Stępień.

Warto również pamiętać o ustach, które zwłaszcza zimą szybko się przesuszają i pękają. Delikatny masaż szczoteczką do zębów i balsam nawilżający sprawi, iż usta z pewnością będą wyglądały dużo lepiej, a nawet pełniej. Nawilżanie to podstawa, jednak nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz. W tym celu powinno się przede wszystkim wypijać 1,5-2 litrów niegazowanej wody mineralnej każdego dnia.

Bez zbędnego wysiłku na parę godzin przed imprezą możemy również uzyskać płaski brzuch. Nie chodzi tutaj o wyszczuplającą bieliznę, choć i ta może się przydać, ale przede wszystkim o dietę. Przed imprezą powinno się jak ognia unikać potraw , które powodują wzdęcia takie jak: warzywa strączkowe, kalafior, brokuły, kapusta, śliwki, czy jabłka. Nie wskazane są również napoje gazowane. 

Piękny wygląd to także zadbane dłonie i stopy. Najważniejszym elementem sylwestrowego wyglądu jest jednak przede wszystkim makijaż i fryzura.  Czytaj również: Oczaruj wszystkich w Sylwestra

 

 

MSZ

  
 

Promowane oferty